Bieżące turnusy - nauczanie zdalne

Zaliczenie z poszczególnych przedmiotów odbywać się będzie poprzez odesłanie prac zaliczeniowych z każdego przedmiotu wyznaczonych przez nauczycieli prowadzących.

Zadane pracę proszę odsyłać bezpośrednio do nauczyciela prowadzącego przedmiot.

  === MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

  I stopień ===

- czas trwania: 07.04.2021r. - 30.04.2021r.

opiekun turnusu:         Zbigniew Jakowski    
e-mail:       
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WAŻNE INFORMACJE:

Przejście na tryb zdalny według rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej.


Przedmioty:
(KLIKNIJ W NAZWĘ PRZEDMIOTU, A ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA DYSK GOOGLE)


 Przedmiot:
-  BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

Wetmański Adam - e-mail:        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przedmiot:
 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN

Zborowski Damian   e-mai:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przedmiot:

RYSUNEK TECHNICZNY:

Watkowski Kamil    e-mail:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przedmiot:

BUDOWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH:

Jakowski Zbigniew    e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Smoliński Wojciech - e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Przedmiot:

ELEKTROTECHNIKA I ELEKTRONIKA:

 

Pawłowski W. - e-mail:        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 opiekun turnusu:         Zbigniew Jakowski    

e-mail:        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Powrót

Powrót do