Bieżące turnusy - nauczanie zdalne

Zaliczenie z poszczególnych przedmiotów odbywać się będzie poprzez odesłanie prac zaliczeniowych z każdego przedmiotu wyznaczonych przez nauczycieli prowadzących.

Zadane pracę proszę odsyłać bezpośrednio do nauczyciela prowadzącego przedmiot.

 

===MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 723103===

MOT.05. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych

- czas trwania: 02.11.2020r. - 27.11.2020r.
opiekun turnusu: Zbigniew Jakowski

Przejście na tryb zdalny według rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej od 26.10.2020r.


 --- ważne ---

Na zadania, prace domowe lub inne treści  zadane przez nauczycieli danych przedmiotów proszę odpowiadać bezpośrednio do  nauczyciela na jeden z poniższych e-maili.


Pozostali nauczyciele turnusu mechanik pojazdów samochodowych:

Wetmański A. - e-mail:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Smolinski W - e-mail:       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakowski Z - e-mail:          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pawłowski W. - e-mail:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Watkowski K e-mail:         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kuberski T. e-mail:            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zborowski D e-mail       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Przedmioty na turnusie Mechanik pojazdów samochodowych:

- Budowa pojazdów samochodowych
Wetmański A. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zborowski D e-mail

 - Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych
Smolinski W - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zborowski D e-mail

 - Podstawy konstrukcji maszyn
Watkowski K e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 - Przepisy ruchu drogowego
Pawłowski W. - e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kuberski T. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

- Diagnozowanie i naprawa pojazdów samochodowych
Jakowski Z - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Kliknij, aby przejść na dysk google i zapoznać się z materiałami zamieszczonymi przez prowadzących.


Powrót

Powrót do