Bieżące turnusy - nauczanie zdalne

Zaliczenie z poszczególnych przedmiotów odbywać się będzie poprzez odesłanie prac zaliczeniowych z każdego przedmiotu wyznaczonych przez nauczycieli prowadzących.

Zadane pracę proszę odsyłać bezpośrednio do nauczyciela prowadzącego przedmiot.

 

===MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 723103===

MOT.05. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych

- czas trwania: 01.06.2020r. - 24.06.2020r.
opiekun turnusu: Fabisiak Zbigniew/ kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informacja dla uczniów i rodziców Kursu/ turnusu mechanik pojazdów samochodowych:

proszę pobrać, zapisać i wydrukować poniższy plik,

PROSZĘ KLIKNĄĆ W CELU POBRANIA/ WYŚWIETLENIA

oraz przekazać do podpisania dla jednego z rodziców/ opiekunów prawnych, później odesłać listem do placówki Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie ul. Lidzbarska 27C 09-300 Żuromin.

z dopiskiem: kurs mechanik pojazdów samochodowych - czerwiec 2020.

Czas na odesłanie podpisanego RODO pocztą do 15.06.2020r.

z poważaniem Zbigniew Fabisiak - opiekun turnusu mechanik poj. sam.


WAŻNE

Na zadania, prace domowe lub inne treści  zadane przez nauczycieli danych przedmiotów proszę odpowiadać bezpośrednio do  nauczyciela na jeden z poniższych e-maili.


Pozostali nauczyciele turnusu mechanik pojazdów samochodowych:

Wetmański A. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Watkowski K e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pawlowski W - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Smolinski W - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakowski Z - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bojarski Z - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Przedmioty na turnusie Mechanik pojazdów samochodowych:

 


Bezpieczeństwo i higiena pracy - Wetmański A. - 

 Pobierz materiały do nauki.

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Podstawy konstrukcji maszyn prowadzą 2 osoby

- Watkowski K. -  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Jakowski Z.e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Pobierz materiały do nauki.


Rysunek techniczny - Fabisiak Z. -

Pobierz materiały do nauki.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powrót

Powrót do