Bieżące turnusy - nauczanie zdalne

  Od 01.04.2020r. rozpoczynają się  turnusy dokształcania zawodowego młodocianych w dwóch zawodach:

Turnus
ELEKTRYK  741103
- JEŻELI CHCESZ WEJSC KLIKNIJ

po wybraniu zostaniesz przekierowany
na odpowiedni turnus/ kurs

Turnus

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 723103

- JEŻELI CHCESZ WEJSC KLIKNIJ po wybraniu zostaniesz przekierowany
na odpowiedni turnus/ kurs

 

Zaliczenie z poszczególnych przedmiotów odbywać się będzie poprzez odesłanie dwóch prac zaliczeniowych z każdego przedmiotu w ciągu jednego tygodnia.  

 ===ELEKTRYK 741103===

ELE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.

czas trwania: 01.04.2020r. - 30.04.2020r.
opiekun turnusu: Waldemar Welenc - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pozostali nauczyciele turnusu ELEKTRYK:
Bartkowski R. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zborowski D. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gronkiewicz B. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kosiński T. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  


WAŻNE INFORMACJE: (01.04.2020r)


Test rozpoczynjący. Elektryk Welenc

Plików:
Test rozpoczynjcy. Elektryk Welenc.pdf Nowe
(2 głosów)

Test rozpoczynjcy. Elektryk Welenc.pdf

Data 2020-03-31 Wielkość pliku 565.9 KB Pobierz 96 Pobierz

Proszę o przekazanie odpowiedzi dotyczących, testu początkowego  do dnia 08.04.2020r. (Środa)  -  na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Test początkowy dla uczniów w Branżowej Szkole Zawodowej 1 stopnia Kosinski

Test pocztkowy dla uczniw w Branowej Szkole Zawodowej 1 stopnia Kosinski.pdf Nowe
(2 głosów)

Test pocztkowy dla uczniw w Branowej Szkole Zawodowej 1 stopnia Kosinski.pdf

Data 2020-03-31 Wielkość pliku 484.2 KB Pobierz 80 Pobierz

Proszę o przekazanie odpowiedzi dotyczących, testu początkowego  oraz  opracowań układów sieci do dnia 08.04.2020r. (Środa)  -  do godziny 24. Prowadzący Tadeusz Kosiński na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przedmioty:

 

===MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 723103===

MOT.05. Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych

- czas trwania: 01.04.2020r. - 30.04.2020r.
opiekun turnusu: Fabisiak Zbigniew/ kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o rozwiązanie poniższego TESTU dla Mechanika pojazdow samochodowych, rozwiązanie i przesłanie odpowiedzi do mnie na email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (może to być zdjęcie z odpowiedziami, plik z odpowiedziami, nowa wiadomość z odpowiedziami, ważne żeby była informacja od kogo jest plik nalezy podac imię i nazwisko w emailu). Czas na odeslanie odpowiedzi 08.04.2020r.

 

I stopien mechanik poj sam test poczatkowy - opiekun Fabisiak.pdf Nowe
(1 głos)

I stopien mechanik poj sam test poczatkowy - opiekun Fabisiak.pdf

Data 2020-04-06 Wielkość pliku 348.8 KB Pobierz 19 Pobierz

Pozostali nauczyciele turnusu mechanik pojazdów samochodowych:

Wetmański A. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Watkowski K e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pawlowski W - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Smolinski W - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakowski Z - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Przedmioty na turnusie Mechanik pojazdów samochodowych:

 


Bezpieczeństwo i higiena pracy - Wetmański A.

 Kliknij w Link lub w nazwę przedmiotu wtedy zostaniesz przekierowany na dysk Google, gdzie będziesz mógł zapoznać się z materiałami z danego przedmiotu.

Podstawy konstrukcji maszyn - Watkowski K.

 Kliknij w Link lub w nazwę przedmiotu wtedy zostaniesz przekierowany na dysk Google, gdzie będziesz mógł zapoznać się z materiałami z danego przedmiotu.

Rysunek techniczny - Fabisiak Z.

Kliknij w Link lub w nazwę przedmiotu wtedy zostaniesz przekierowany na dysk Google, gdzie będziesz mógł zapoznać się z materiałami z danego przedmiotu.