Nauczanie zdalne dla kształcenia praktycznego w CKZiU

Kliknij w odpowiedni link klasy której jesteś uczniem zapoznaj się z tematami i prześlij odpowiedzi do nauczycieli którzy poprosili o wykonanie prac, odpowiedzi na pytania, lub notatek w zeszycie. Opisy z poleceniami będą w plikach zamieszczanych przez nauczycieli:


 TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH


Przejdź i pobierz materiały.

 


Przejdź i pobierz materiały.

 


 Przejdź i pobierz materiały.

 


 Przejdź i pobierz materiały.

 


Przejdź i pobierz materiały. 

 


 Przejdź i pobierz materiały.

 

 


TECHNIK MECHATRONIK
 


 


 


 


 

Nauczyciele w kształceniu praktycznym:

Z.C. - Cecelski Z. (Dyrektor CKZiU) - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z.J. - Jakowski Z. (Zastępca dyrektora)- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
A.W. - Wetmański A. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T.K. - Kuberski T. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z.B. - Bojarski Z. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
S.F. - Fijałkowski S. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W.B. - Bukowski W. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W.P. - Pawłowski W. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z.F. - Fabisiak Z. - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

   Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej